NASZ ZESPÓŁ

Wszyscy przedstawiają zespół stanowiskami. U nas jest inaczej.

Tworzymy zespół czworga profesjonalistów z doświadczeniem z najlepszych światowych firm. Jako zespół mamy doświadczenie w zarządzaniu (wszyscy piastowaliśmy stanowiska top managementu), komunikacji, doradztwie marketingowym, produkcji, funkcjach back office z finansami, administracją i logistyką włącznie.

Doświadczenia korporacyjne wzbogaciliśmy o umiejętność prowadzenia własnych biznesów.

AT Connect doradztwo marketingowe

Anna Burmajster-Dąbrowska – Partner

Współzałożycielka AT CONNECT  – firmy wspomagającej małe i średnie przedsiębiorstwa w ich rozwoju. Wcześniej założycielka i dyrektor zarządzająca Dream Studios – firmy produkcyjnej (grafika komputerowa, DTP, produkcja BTL, post produkcja TV, produkcja foto, art buying, redakcja tekstów) w ramach struktur grupy reklamowej Havas (wcześniej Euro RSCG).
18 lat doświadczenia w pracy w agencjach reklamowych: IITP jako account manager, Ammirati Puris Lintas jako production manager oraz ostatnie 13 lat w grupie Havas.

AT Connect - audyt i wsparcie HR

Astrid Zakrzewska – Współwłaściciel

Współzałożycielka AT CONNECT. Astrid od dziesięciu lat prowadzi własną firmę doradczo-szkoleniową gdzie współpracuje m.in. z tak znanymi markami jak PwC czy Szkoła Główna Handlowa. Swój biznes DFS otworzyła po odejściu z Grupy TVN, gdzie zajmowała stanowisko dyrektora finansowo-administracyjnego. Wcześniej pracowała w PwC. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym, finansach i HR, ale komunikacja i kontakt z ludźmi to jej świat. Ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego. Jest członkiem stowarzyszenia ACCA.

Jacek Dąbrowski – Współwłaściciel

Współzałożyciel AT CONNECT  – firmy wspomagającej małe i średnie przedsiębiorstwa w ich rozwoju. Wcześniej związany z branżą IT,  logistyczną (TNT Worldwide) oraz marketingową ( doradztwo marketingowe ) jako client service director w IITP Advertising Agency oraz główny specjalista ds. marketingu w WBK S.A. 13 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w branży motoryzacyjnej turystycznej i wydawniczej.

Ten podstawowy Zespół wspiera w zależności od zapotrzebowania grupa ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki naszemu doświadczeniu mamy szeroką siatkę kontaktów i możliwości do Państwa dyspozycji.